Hakkımızda

Hantur nakliyat 1995 yılında kurulmuş olup, nakliyat sektöründe profesyonel olarak faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan bugüne müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışını devam ettirerek; mobilya nakli, ev, büro, fabrika, ofis, fuar, mağaza taşımacılığında hizmet vermektedir. Firmamız bünyesinde 32 personel, 7 araç mevcuttur. Hantur Nakliyat iş takibi, pratik çözüm yeteneğine sahip personelleri ve donanımlı araç filosu ile alanında fark yaratan bir nakliye firmasıdır.

Firmamız müşterilerinin isteklerini, güvenilir şekilde ve zaman kaybına neden olmadan gerçekleştirmeyi temel politika olarak benimsemektedir. Hantur Nakliyat, evden eve nakliyede, ofis, banka, fabrika ve benzeri taşımacılıkta lider konumdadır. Firmamız deneyimli personeli ile evinizi, işyerinizi güvenle taşır. Ayrıca depolama ve ambalajlama konusunda kaliteli ve güvenilir hizmet vermeye devam etmektedir. Hantur Nakliyat T.C. Danıştay Başkanlığı Yeni Binasına Taşıma İşi, Ankara Üniversitesi, Yargitay Cumhuriyet Başsavciliği Yeni Binasına Taşıma, Sayıştay Kurum Taşımacılığı, Ankara Adliye Sarayı Taşıma İşlemleri, TC. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı gibi pek çok kurumsal referansa sahiptir.

Kalite anlayışını hizmetlerine yansıtabilmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak firmamızın temel kurumsal amaç ve politikasıdır.

Misyon

Nakliye sektöründe Türkiye ve yurtdışında uzmanlaşarak, müşteri memnuniyetinin gerçekleştirmek
Vizyon

  • Alanında sektörel değişmeleri ve gelişmeleri takip eden,
  • Profesyonel çalışan kadrosu ile güçlü bir alt yapı kuran,
  • Nakliye sektöründe dünyada kullanılan güncel yöntemleri, kendi bünyesinde kullanan,
  • Türkiye'de kullanılmayan nakliye ve taşıma sistemlerini, yöntemlerini, ekipmanlarını Türkiye'ye getiren, Yeni yöntemler keşfeden bir kurum olmaktır.