FİLOMUZ

Hantur nakliyat, taşıma hizmetine uygun, önder markaların araçları ile, yurtiçi ve yurtdışında güvenli ve hızlı taşıma hizmeti vermektedir. Nakliyat şirketimize bağlı araçların hepsinin belirli aralıklarla bakımları yapılmaktadır. ve araçlarımız her seferin sonunda temizlenmektedir. Firmamızın araçları her türlü ağırlık ve büyüklükteki ürünleri taşımaya elverişlidir. araçlarımız ev ve büro eşyası gibi hassas eşya taşıma ihtiyaçlarına göre tasarlanmış kapalı kasa araçlardır. Firmamızın araçları 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 oda sayısında evlere ait eşyaları taşıma kapasitesinde büyüklüğe sahiptir.

Personelimiz eşyaları hasarsız taşırken, şoförlerimiz eşyaların güvenliğini göz önünde bulundurarak aracı sarsmadan taşıyacak bilgi ve deneyime sahiptir.

Kurumsal taşımacılığınızı güvenilir, kaliteli ve profesyonel çalışanlara sahip bir şirkete teslim etmek isterseniz gönül rahatlığı ile Hantur Nakliyat'ı seçebilirsiniz.

Firmamız bütçenizi sarsmadan, kalitesinden ödün vermeden 19 yılı aşkın bir süredir sizlere hizmet vermeye özen göstermektedir.